Розбитий смартфон

…Ми з чоловіком копимо. Витратити копійку зайву – то така катастрофа, що взагалі... Грошей мені зовсім не дає. Кожні вихідні всі чеки звіряє. Якось мені мама подарувала смартфон. Беушний. Я так боялася, що чоловік побачить в мене телефон. Ховала його весь час. Розмовляла по ньому тільки коли його вдома не було.
Але якось смартфон задзвонив... Чоловік розпсихувався. Вирвав смартфон… Розбив... Але смартфон ще трішечки працює. Можна есемески слати. Тільки чоловіку не кажіть, будь ласочка…

Річ у тім, що запобігти домашньому насильству можна – потрібно просто звернутися по допомогу

Пам’ятайте, що кожен із нас має право на безпечне та щасливе життя. Правда завжди одна: якщо люблять, то ніколи не вдарять; зробити боляче – це не прояв симпатії. Домашнє насильство має повторювальний характер. Не бійтеся і зверніться по допомогу.

Річ у тім, що ви можете врятувати чиєсь життя, якщо не залишитесь осторонь

Саме небайдужість до постраждалих осіб, включно з дітьми, допоможе їм знайти захист і допомогу, а інколи навіть зберегти життя: коли людина зазнає домашнього насильства, часто вона фізично не має змоги захистити себе або через стрес усвідомити, що трапилось та що їй слід робити у цій ситуації.